ZAREZERWUJ TOR - ZADZWOŃ: 87 629 07 77
Godziny otwarcia:
Wt -Czw: 17.00 - 22.00
Pt: 17.00 - 23.00
Sob: 14.00 - 23.00
Nd: 14.00 - 22.00
GDZIE JESTEŚMY?

Aktualności

Już dziś zapraszamy Państwa

Już dziś zapraszamy Państwa serdecznie do najnowocześniejszej w okolicy Kręgielni RYDZEWSKI w Ełku.

Gra w kręgle to sport, który bardzo szybko zdobywa sobie popularność wśród milionów ludzi na całym świecie. Jest to nieskomplikowana gra, która nie wymaga szczególnych zdolności by zacząć grać i czerpać z tego wiele przyjemności. Pomimo swej prostoty, by dojść do poziomu profesjonalnego, wymaga precyzji i ćwiczenia.

Popijając piwko możesz w miłej atmosferze zagrać ze znajomymi w bilard i piłkarzyki. Możesz również sprawdzić swoje umiejętności w wielu grach zręcznościowych.

W przypadku oczekiwania na tory bowlingowe zapraszamy na naszą salę bilardową, gdzie do dyspozycji Państwa są dwa profesjonalne stoły bilardowe typu ALLEX – 9’stopowe. Z pewnością wysoki standard naszej Sali gier pozwoli miło spędzić czas.

Gra w kręgle to doskonały sposób na aktywny wypoczynek po pracy i ponowne naładowanie się energią. To także okazja by zabrać ze sobą rodzinę i zasmakować sportowych emocji. To także sposób by spędzić trochę czasu wraz ze znajomymi w sposób inny niż zwykle.

Kręgielnia RYDZEWSKI serdecznie zaprasza do organizacji imprez integracyjnych dla firm, imprez okolicznościowych – imieniny, urodziny, rocznice.

W miłej i zdrowej atmosferze rywalizacji podczas gry w kręgle, spędzicie niezapomniany wieczór z rodziną i przyjaciółmi.